WOŚP na portalu Wspieram.to

WOŚP na portalu Wspieram.to

Opublikowany

Wirtualne Serce WOŚP bije na portalu Wspieram.to

Już po raz trzeci zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wesprzeć online, bez wychodzenia z domu i szukania wolontariuszy z puszkami. W tym roku Wirtualne Serce zabije na polskim portalu crowdfundingowym Wspieram.to.

Serce bije pod adresem https://wspieram.to/wosp/. Za pomocą portalu Wspieram.to fundusz WOŚP można wesprzeć kwotą od 10 do 100 zł. Każdy internauta, który przyłączy się do akcji, stanie się częścią Wirtualnego Serca – jego imię i nazwisko wyświetli się na jednej z kropek tworzących Serce oraz na Liście Wspierających. Wtyczki społecznościowe ułatwią podzielenie się ze znajomymi informacją o dokonanym wsparciu oraz polecenie im udziału w akcji. Wraz z każdą kolejną osobą biorącą udział w zbiórce Wirtualne Serce będzie rosnąć.

Wirtualne Serce to wspaniała okazja, by pokazać siłę wirtualnej społeczności darczyńców – mówi Marcin Galicki, Założyciel i prezes Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego Wspieram.to. – Internet daje ogromne możliwości i warto je wykorzystywać również do realizowania szczytnych celów. Nasza platforma jest przykładem takiego właśnie wykorzystania sieci. Umożliwia zebranie funduszy na projekty, które znajdą uznanie naszej społeczności – wyjaśnia Galicki.

Ambasadorem projektu Wirtualnego Serca (https://wspieram.to/wosp/) został Jurek Owsiak. (Polecamy wideo, w którym Jerzy Owsiak zachęca do wsparcia 22. Finału m.in. za pośrednictwem Wspieram.to: https://www.youtube.com/watch?v=SLY3IFx29lw#t=65.) Internauci, zasilając wpłatami Wirtualne Serce, wesprą zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Sami organizatorzy i firmy, które postanowiły pomóc w akcji – właściciele serwisu Wspieram.to, Transferuj.pl (operator płatności on-line) oraz Agencja Supercomp Grupa IT, która przygotowała stronę Wirtualnego Serca – pracują przy projekcie charytatywnie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Finansowanie społecznościowe

Jak zacząć przygodę z crowdfundingiem?