Dni otwarte Wspieram.to

Dni otwarte Wspieram.to

Opublikowany

Wspieram.to zaprasza wszystkich kreatywnych mieszkańców szczecina na dni otwarte. Spotkanie z twórcami platformy to szansa poznania osób, które odniosły sukces w całej Polsce, pretendując do miana „polskiego Kickstartera”.

Najprężniej rozwijająca się platforma finansowania społecznościowego – Wspieram.to zaprasza wszystkich pomysłowych mieszkańców Szczecina do swojego biura na dni otwarte. Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z założycielami firmy oraz osobami odpowiedzialnymi za realizacje finansowania takich projektów jak gra „Franko 2”, czy czasopismo „Magia i Miecz”.

Dni otwarte to również możliwość rozmowy na temat sytuacji finansowania społecznościowego w Polsce oraz szansa weryfikacji swojego pomysłu i pomocy w założeniu projektu w serwisie.

Szczecinianie na Wspieram.to

Wielu mieszkańców naszego miasta skorzystało już z możliwości jakie oferuje crowdfunding. Dzięki wpłatom zebranym na serwisie Wspieram.to odbyły się min. warsztaty Szczecin Jams, dziecięca wersja wyścigu żaglowców – „Small Kids Races”, wydana została książka „Rockstar” oraz zrealizował się projekt wydania kontynuacji kultowej gry komputerowej „Franko”, umiejscowionej w Szczecinie.

- Finansowanie społecznościowe jest naprawdę dla każdego. Dlatego zapraszamy wszystkich chcących zobaczyć jak pracujemy oraz jak wygląda proces weryfikacji pomysłów – podsumowuje Dominika Zabrocka, pracująca w firmie od samego początku, pełniąca funkcje specjalisty ds. kampanii crowdfundingowych.

Szczegóły:

Termin:

06.10.2014

Miejsce:

Siedziba firmy Wspieram.to

Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin (budynek Szczecińskiej Agencji artystycznej)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Renesans polskiego komiksu. Jak bez pieniędzy wydać swoją historię rysunkową?

Nastały złote czasy dla artystów. Ostatnio cieszyć się mogą zwłaszcza twórcy komiksów. Wszystko za sprawą finansowania społecznościowego które pomogło w wydaniu wielu dzieł, które w inny sposób nie miałyby możliwości powstania. Jak bardzo Twórcy komiksów mogą skorzystać z alternatywnych rozwiązań pozyskiwania środków finansowych?Czym w zasadzie jest „polski komiks”?