Społeczność zebrała 5 milionów

Społeczność zebrała 5 milionów

Opublikowany

 Wspieram.to, wystarczyły na to tylko 2 lata!

Tyle wpłaciła społeczność na wcielenie w życie kreatywnych pomysłów. 5 milionów wpłaconych na realizację filmów i klipów, na wydanie gier planszowych, płyt i książek, na organizację ciekawych wydarzeń, na wsparcie najlepszych polskich sportowców, na dobroczynność. 425 projektów zrealizowanych w 33 miesiące działalności Wspieram.to. 

Platforma wspieram.to jest na ten moment najprężniej rozwijającą się platformą tego typu w kraju.

Wspieram.to skierowane jest zarówno do casualowych użytkowników realizujących dzięki platformie swoje projekty, jednakże jako jedyna w kraju realizuje kreatywne projekty crowdfundingowe z sektora b2b, w oparciu o autorskie rozwiązania.

Na ten moment z sukcesem zrealizowane zostały 2 edycje Wirtualnego Serca WOŚP, pierwsza kampania finansująca największy festiwal Open Air w Europie, czyli Wirtualny Woodstock. A także dwie edycje kampanii To dla mnie Ważne, wraz z Fundacją Aviva.

W tym roku twarzą kampanii została Pani Małgorzata Kożuchowska.

W lutym 2016 roku, platforma wspieram.to obchodzi swoje 3 cie urodziny, a nadchodzący rok zapowiada kolejne przełomowe miesiące.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

5mln.jpg

grafika | 422 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Uratuj Poradnię Niebieskiej Linii IPZ na Pomagam.im!

temu

Choć z początkiem stycznia zawieszona została działalność Poradni Telefonicznej Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” IPZ, nadal żywa jest nadzieja na pozyskanie środków na jej wznowienie. Stąd 3 lutego ruszyła zbiórka pieniędzy na ten cel na polskiej platformie Pomagam.im.
Design i Wiara – niezwykły projekt na Wspieram.to

temu

Na platformie crowdfundingowej Wspieram.to można wesprzeć oryginalny projekt Aleksandry Tubielewicz – Dziennik Nowego Testamentu. 
75-latek z pomocą crowdfundingu rusza na podbój Cap Horn!

temu

Bruno Salcewicz ze Szczecina jest emerytowanym oficerem marynarki handlowej, kapitanem jachtowym, autorem zbioru opowiadań „Pod Żaglami i na Gazie”. Od lat prowadzi zajęcia dla trudnej młodzieży, kształtując charaktery i zarażając miłością do jachtingu. Teraz postanowił spróbować swoich sił w crowdfundingu i zgromadzić za pomocą społeczności środki na wyprawę życia.
Far Apart - premiera teledysku Oliviera Heima, sfinansowanego dzięki fanom

temu

Piękny, bajkowy, klimatyczny i... dzięki wsparciu fanów artysty! W samym środku mroźnej zimy, Olivier przenosi nas do słonecznego Wigierskiego Parku Narodowego - właśnie tam nad jeziorem, w okolicy Klasztoru Kamedułów, zostały wykonane zdjęcia do teledysku. Krótki film został zrealizowany dzięki fanom i przyjaciołom Oliviera, którzy wzięli udział w zakończonej sukcesem akcji crowdfundingowej przeprowadzonej na portalu Wspieram.to

Gala Crowdfest 2015

Pierwsze w Polsce Święto Crowdfundingu!